Producenci
Opcje przeglądania

Apteczka samochodowa

Apteczka samochodowa dla kierowców samochodów osobowych w Polsce nie jest obowiązkowa. Natomiast kierowcy są zobowiązani do udzielanie pierwszej pomocy innym uczestnikom dróg. W dużej części krajów Europy apteczka samochodowa jest wymagana, pamiętajmy o tym przy wjeździe za granicę. Wyposażenie samochodu powinno być kompletne i może być sprawdzone podczas kontroli drogowej. 

Apteczki samochodowe kiedy są wymagane?

Apteczki samochodowe są wymagane w samochodach nauki jazdy, taksówkach, autobusach, pojazdach służących do przewozu większej ilości osób. Niska cena apteczki samochodowej sprawia, że każdy kierowca może ją zakupić i czuć się bezpieczniej w razie wypadku czy innego zdarzenia losowego. Sprawdź też inne apteczki pierwszej pomocy.

Apteczki samochodowe Warszawa sklep

SAMOCHODOWE

Apteczka motocyklowa rowerowa TK DIN MINI 13167 PK-MOT, Apteczka motocyklowa rowerowa TK DIN MINI 13167 PK-MOT,
Producent: PK-MOT
Cena:

17,16 zł

Cena netto: 15,89 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka samochodowa z wyposażeniem DIN13164, PK-MOT z Tworzywa Apteczka samochodowa z wyposażeniem DIN13164, PK-MOT z Tworzywa
Producent: PK-MOT
Cena:

29,99 zł

Cena netto: 27,77 zł

szt.
zobacz więcej
Apteczka autobusowa A2 z wyposażeniem DIN 13164 x 2, PK-MOT Apteczka autobusowa A2 z wyposażeniem DIN 13164 x 2, PK-MOT
Producent: PK-MOT
Cena:

63,99 zł

Cena regularna: 77,99 zł

Najniższa cena: 77,99 zł

Cena netto: 59,25 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Apteczka samochodowa zawartość 

Apteczka samochodowa powinna spełniać wymogi norm Polskich oraz Europejskich. Apteczka samochodowa skład: nożyczki metalowe, rękawiczki gumowe, koc ratunkowy, chustki opatrunkowe i odkażające, zestaw plastrów o różnych wymiarach, opatrunki oraz opaski elastyczne 6 i 8cm. Pamiętajmy, że zawartość apteczki może się przydać, również do opatrzenia ran nie powstałych w wyniku wypadku samochodowego a przypadkowych czynności np. zalanie się gorącym napojem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl