Producenci
Opcje przeglądania

Apteczka samochodowa

Apteczka samochodowa dla kierowców samochodów osobowych w Polsce nie jest obowiązkowa. Natomiast kierowcy są zobowiązani do udzielanie pierwszej pomocy innym uczestnikom dróg. W dużej części krajów Europy apteczka samochodowa jest wymagana, pamiętajmy o tym przy wjeździe za granicę. Wyposażenie samochodu powinno być kompletne i może być sprawdzone podczas kontroli drogowej. 

Apteczki samochodowe kiedy są wymagane?

Apteczki samochodowe są wymagane w samochodach nauki jazdy, taksówkach, autobusach, pojazdach służących do przewozu większej ilości osób. Niska cena apteczki samochodowej sprawia, że każdy kierowca może ją zakupić i czuć się bezpieczniej w razie wypadku czy innego zdarzenia losowego. Sprawdź też inne apteczki pierwszej pomocy.

Apteczki samochodowe Warszawa sklep

SAMOCHODOWE

Apteczka samochodowa zawartość 

Apteczka samochodowa powinna spełniać wymogi norm Polskich oraz Europejskich. Apteczka samochodowa skład: nożyczki metalowe, rękawiczki gumowe, koc ratunkowy, chustki opatrunkowe i odkażające, zestaw plastrów o różnych wymiarach, opatrunki oraz opaski elastyczne 6 i 8cm. Pamiętajmy, że zawartość apteczki może się przydać, również do opatrzenia ran nie powstałych w wyniku wypadku samochodowego a przypadkowych czynności np. zalanie się gorącym napojem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium