Producenci

Zestaw triage do czego służy?

Oferujemy zestawy do segregacji poszkodowanych. Jest to procedura podczas której wskazujemy, osoby potrzebującej natychmiastowej pomocy oraz osoby, których stan jest lżejszy i mogą otrzymać pomoc trochę później. Segregacja traige jest używana od wielu lat i jest niezwykle praktyczna. W zestawie triage kolory kartek/opasek to: biały, czerwony, żółty, zielony. Sprawdź też inne oferowane przedmioty w naszym sklepie przeciwpożarowy.com

Medyczna segregacja poszkodowanych triage

Zestawy triage używa się zarówno podczas wypadków, w których jest wielu poszkodowanych oraz na izbie przyjęć. Procedurę oznaczania poszkodowanych mogą wykonywać tylko osoby uprawnione, które są odpowiednio przeszkolone. Zestaw triage jest również wyposażony w opatrunki, rękawice, latarkę czy nożyczki. Często zamiast kartek stosuje się elastyczne opaski triage w kolorach takich jak wyżej wymienione.  Segregacja poszkodowanych triage jest bardzo ważna ponieważ pozwala oszczędzisz czas i nie wykonywać jest samej pracy medycznej kilka razy. Cena zestawów trage uzależniona jest od wielkości zestawu oraz akcesoriów które wchodzą w skład zestawu.

Triage - segregacja poszkodowanych

Zestaw do segregacji TRIAGE (podstawowy) Zestaw do segregacji TRIAGE (podstawowy)
Producent: Boxmet Medical
Cena:

369,00 zł

Cena netto: 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw do segregacji TRIAGE I (50 opasek + 10 kart) Zestaw do segregacji TRIAGE I (50 opasek + 10 kart)
Producent: Boxmet Medical
Cena:

475,00 zł

Cena netto: 386,18 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw do segregacji TRIAGE II (opaski/karty/kamizelka/torba) Zestaw do segregacji TRIAGE II (opaski/karty/kamizelka/torba)
Producent: Boxmet Medical
Cena:

600,00 zł

Cena netto: 487,80 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium